БЛАГОТВОРИТЕЛНАТА НИ МИСИЯ – УСПЕШНО ЗАВЪРШЕНА!
![]()
БЛАГОТВОРИТЕЛНАТА НИ МИСИЯ – УСПЕШНО ЗАВЪРШЕНА! ![]()
![]()
С радост споделяме с общността на ЧОУ „Изгрев“, че тазгодишната ни благотворителна кампания в подкрепа на Спасителния център за диви животни към „Зелени Балкани“ приключи успешно!
По време на Коледния базар нашите ученици изработиха с много старание и вдъхновение красиви изделия, а подкрепата на всички, които се включиха, превърна доброто намерение в реална помощ. Благодарение на общите ни усилия бяха събрани 1000 евро, които вече са дарени за грижата, лечението и рехабилитацията на диви животни в Спасителния център. ![]()
![]()
![]()
Получихме и официален сертификат за дарението – знак на признание за съпричастността и отговорността, които нашата училищна общност показва. Благодарността на Зелени Балкани / Green Balkans NGO е към всички Вас – към семействата, приятелите и последователите на училището, които вярват, че възпитанието в доброта и грижа към природата започва от малките, но смислени жестове. ![]()
Благодарим за подкрепата и споделената мисия! Заедно доказваме, че доброто има сила. ![]()
Екипът на ЧОУ „Изгрев“



